1/3 Vyplnění formuláře


V-RD841 - Moravský kras, Macocha a plavba po ponorné říčce Punkvě
× Odebrat účastníka
(vedoucího objednávky)
(vedoucího objednávky)
Mám slevu / kupón (Pokud Vám nepůjde kupón ověřit, vložte jej prosím do poznámky)

Čekáme na Slevomat, ale za tu slevu se to vyplatí – nakupujte bez slevy bez čekání :-)))

Na tuto účast chci využít
Základní cena: 1 590
Cena v akci: 1 590
Příplatkové služby:
Výběr ostatních služeb / vstupů:
Cena celkem: 1 590
Nebojte, výsledná cena bude přesně tak, jak jste si zájezd objednali na Slevomatu. Poplatek za prohlídku, pokud již je na Slevomatu v ceně, se Vám po odeslání přihláškového formuláře odečte v cestovní smlouvě. Omlouváme se za menší komplikaci.
Přihlašujete se s dalšími osobami? V případě stejného nástupního místa Vás usadíme pohromadě. Přihlásili se Vaši přátelé před Vámi? Napište to do poznámky, pokusíme se Vás usadit v autobuse pohromadě.
* Odesláním formuláře stvrzuji, že uhradím cenu zájezdu nebo výletu a to do 3 dnů od obdržení potvrzení této přihlášky. Stvrzuji rovněž, že jsem obdržel/a Předběžné informace pro zákazníky (platí pro zájezdy) podle ustanovení § 9b zákona č. 159/1999 Sb., Všeobecné smluvní podmínky CK2 pro jednotlivce a rodiny a Pojistné podmínky pro cestovní pojištění KOLUMBUS od Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, seznámil/a jsem se s nimi a je mi známo, že jsou pro účely konání zájezdu nebo výletu a s tím spojenými záležitostmi závazné. Poskytuji Cestovní kanceláři CK2 s.r.o. (dále jen CK2) svůj email a telefon pro případné informování mé osoby o stavu přípravy a konání zájezdu nebo výletu. Beru na vědomí, že CK2 bude zpracovávat osobní údaje mé jako objednávajícího i dalších cestujících osob pro účely přípravy a konání zájezdu nebo výletu a záležitosti související, jakož i pro účely sjednání a využití pojištění (bude-li objednáno), a to v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů CK2, s nimiž jsem měl/a možnost se seznámit, a to podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) a souvisejících právních předpisů, zejm. zák. č. 110/2019. Souhlasím s tím, aby pro účely plnění smlouvy, jakož i přípravy a konání a řešení záležitostí souvisejících CK2 využila osobní údaje mé i všech cestujících osob. Jedná o zejména o jméno, příjmení, datum narození, bydliště a číslo účtu. Rovněž souhlasím s pořízením a užíváním pořízených fotografií cestujících osob na zájezdu nebo výletu, a to bez označení zobrazené osoby pro dokumentaci a prezentaci zájezdů a programů CK2 včetně webových stránek a dalších komunikačních kanálů CK2, a včetně případně úprav, změn, použití části fotografie anebo jejího zahrnutí do díla souborného (např. koláže). Beru na vědomí, že bez poskytnutí osobních údajů mých jako objednávajícího a cestujících osob není účast přihlášených cestujících osob na zájezdu nebo výletu možná.

Všimli jsme si, že v objednávce nemáte nikoho k sobě. Pokud chcete přihlásit více osob a sedět pohromadě, využijte zeleného tlačítka "Přidat dalšího účastníka". V opačném případě pokračujte ke kontrole zadaných údajů.